Субота
05.04.2014
В планах Skinial знайти майстер-франчайзі, та відкривати студії в Україні
 

Німецька компанія, що займається безлазерним методом видалення татуювань, поширює свою концепцію на міжнародному рівні. Skinial шукає майсте -франчайзі для адаптації системи на місцевому рівні, відкриття першої студії і подальшого продажу ліцензій в Україні.

Перші дослідження безлазерного методу видалення татуювання були відкриті Skinial в 2011 році в Австрії та Швейцарії. Це одне з останніх досягнень естетичної косметології. За цей час компанія встигла активно себе реалізувати на ринку послуг, і в даний момент має власних франчайзі в 10 країнах, у тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії та Австралії.

Франчайзинг Skinial адресований для тих, хто хоче за короткий період створити свій бізнес. Це абсолютно нова фінансова ніша для України, тому що в нашій країні існує виключно метод видалення татуювань за допомогою лазера. Майбутній майстер-франчазі може самостійно поставити ціну на курс, який складається з 3-5 процедур для повного видалення тату.
«Пропоную, щоб ціну на проходження курсу в Україні, в межах від 75 до 150 євро, визначив майстер-франчайзі. Так як він краще знає український ринок, а також ціни на надання подібних послуг», - сказав Клаус Боде, президент компанії Skinial.

Завдяки інновації Skinial, люди, які з різних причин вирішили видалити татуювання, можуть зробити це безболісно, з використанням рідини (легкої молочної кислоти), яка видаляє колір. Спеціальним пристроєм для мікропігментаціі фахівці видаляють епідерміс і впускають цю рідину в шкіру невеликими краплями. Цей метод сприяє подразненню інкапсулірованного пігменту, що транспортується до поверхні шкіри, і позбавить від татуювань.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Секрети успішності магазину одягу /08.02.2010

На рівень продажів та відвідуваності магазину одягу впливають багато внутрішніх чинників