Локальна франшиза від Metro Cash & Carry

Вівторок
08.04.2014
Німецька компанія Metro Cash & Carry почала реалізовувати франчайзинговий проект у Молдові
 

 Metro Cash & Carry Moldova почала реалізацію франчайзингового проекту - відкриття мережі продмагів під назвою Odido. Протягом чотирьох років компанія має намір запустити не менше 300 магазинів, переважно на периферії. На сьогоднішній день мережа Odido налічує 14 магазинів, і 70 потенційних франчайзі. 

 Площа магазину повинна становити 50-150 кв. м і бути придатною для торгівлі за системою самообслуговування. Згідно договору, підприємці не виплачують ні паушальних внесків, ні роялті, але вони повинні дотримуватися ряду вимог при закупівлі. Асортиментн магазину повинен включати весь перелік товарів під власними торговими марками Metro. В свою чергу Metro Cash & Carry обіцяє надати франчайзі уніформу, POS-матеріали, а також основи та стандарти мерчандайзингу.

 Починаючи з 2010 року Metro Cash & Carry запустила франчайзингову програму в країнах Східної Європи. Через рік - у Болгарії, Румунії та Сербії. Пізніше - в країнах СНД, де вона не стала дуже ефективною. Наприклад, в Україні франшиза адаптувалася двічі: у 2011-му, коли була запущена мережа «Мій магазин», але так як справа далі декількох об'єктів не пішла, то проект був перезапущений під назвою «Щедрий Кошик», проте за рік було відкрито всього вісім маркетів. І за півтора року мережа збільшилася до 70 магазинів.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти