Мережа Eataly скоро в Росії та Україні

Субота
22.03.2014
Корпорація Eataly передбачає нові відкриття в Італії, Америці, Японії та Росії
 

Компанія Eataly заснована в 2007 році Оскаром Фаренетті і Лукою Баффіджіо. Кожний заклад мережі - невеличкий ринок, де продається італійська фермерська їжа. Славиться вона тим, що підписує з виробниками ексклюзивні контракти, тому, те, що продається в Eataly, не продається більше ніде. Також у компанії функціонує 15 заводів з виробництва різних продуктів, що продаються у власних гіпермаркетах.

На сьогоднішній день, мережа нараховує понад 26 об'єктів по всьому світу, десять з них - в Італії. У 2013 році супермаркети Eataly з'явилися в Дубаї, Стамбулі та Чікаго. За інформацією сайту pubblicitaitalia.it, протягом 2 років програма розвитку компанії передбачає відкриття гіпермаркетів в Італії, Америці, Європі, Японії та Росії.

Стало відомим, що майстер-франшизу на запуск Eataly в Росії і країнах СНД отримав підприємець Юрій Тетра - співвласник компанії «НТК Таун Ресторанс». В співробітництві вже зацікавлені підприємці України, Казахстану та Азербайджану.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?