Мережа Eataly скоро в Росії та Україні

Субота
22.03.2014
Корпорація Eataly передбачає нові відкриття в Італії, Америці, Японії та Росії
 

Компанія Eataly заснована в 2007 році Оскаром Фаренетті і Лукою Баффіджіо. Кожний заклад мережі - невеличкий ринок, де продається італійська фермерська їжа. Славиться вона тим, що підписує з виробниками ексклюзивні контракти, тому, те, що продається в Eataly, не продається більше ніде. Також у компанії функціонує 15 заводів з виробництва різних продуктів, що продаються у власних гіпермаркетах.

На сьогоднішній день, мережа нараховує понад 26 об'єктів по всьому світу, десять з них - в Італії. У 2013 році супермаркети Eataly з'явилися в Дубаї, Стамбулі та Чікаго. За інформацією сайту pubblicitaitalia.it, протягом 2 років програма розвитку компанії передбачає відкриття гіпермаркетів в Італії, Америці, Європі, Японії та Росії.

Стало відомим, що майстер-франшизу на запуск Eataly в Росії і країнах СНД отримав підприємець Юрій Тетра - співвласник компанії «НТК Таун Ресторанс». В співробітництві вже зацікавлені підприємці України, Казахстану та Азербайджану.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію