Що очікувати франчайзі від "Наминайко"?

Вівторок
04.03.2014
Ведення бізнесу за моделлю франчайзингу стає все більш затребуваним у вітчизняних підприємців. Гарну динаміку демонструє сфера фаст- та стріт-фуду.
 

Брендовані візки, кафе, ресторанчики стрімко заповнюють свій простір. Пояснення є: значна кількість городян замість повноцінного сніданку надають перевагу перекусам на ходу. За франчайзинговою моделлю працює і мережа з продажу гарячої випічки «Наминайко», що зуміла розширитися до більш як 400 закладів по Україні. Витрати на запуск кожного з цих бізнесів оцінюються в $ 2,5-3 тис.

«Наминайко» йде назустріч тим, хто хоче купити готовий бізнес. Крім права на реалізацію певного виду продукції під товарним знаком франчайзера, франчайзі мають низьку орендну плату, або її відсутність при підписанні договору про готовність щомісяця купувати продукцію компанії в узгоджених з франчазі обсягах, отримують технічну допомогу - обладнання для випікання і зберігання продукції, а також pos-матеріали: плакати, підставки, хлібниці, сувеніри.

А з серпня попереднього року компанія почала брендувати упаковку і активно просувати сендвічну групу товарів, тобто на всіх каналах збуту продавати сендвічний хліб, який послужить основою в приготуванні хот-догів і бутербродів. Великою популярністю в мережі користується французький хот –дог. Анонсування нових видів продукції відбувається за рахунок якісної викладки продукції, її оригінального оформлення соусами і спеціальних посипаннями. Все це підкріплено рекламними плакатами та акціями, як для кінцевого споживача, так і для франчазі.

За словами Ігоря Ніколаєва, комерційного директора ПАТ « Концерн Хлібпром» ( ТМ « Наминайко» ), в найближчих планах компанії запропонувати франчайзі додаткові опції з приготування напоїв супутніх споживанню х\б виробів і сендвічів. На даному етапі відбувається оновлення асортиментної лінійки х\б виробів згідно тенденцій ринку стріт- фуд.


популярне на форумі

Летнее

Лето вот вот уже близко, а купальники надо покупать заранее. Уже подготовились? Если не успели -...

1 коментар
остання 15.10.2021
Rozetka йде в доставку їжі

Не забудьте на островок взять пляжную одежду - https://mathilda.com.ua/kupalniki/plyagnaya-odegda/ В ней вы на острове...

1 коментар
остання 05.06.2021
Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014