Домашній бізнес по франшизі

Вівторок
04.03.2014
Сьогодні українці все частіше розглядають франшизи домашнього бізнесу. І є ймовірність, що невдовзі буде справжній бум франшиз на дому. Яких галузей це торкнеться в першу чергу?
 

Цей напрямок довів свою затребуваність в Америці і Європі. Дотримуючись умов домашнього франчайзингу розвивалися: Prime National Credit repair (вартість франшизи - $19,995), U-Turn Vending ($9,995), Ciggies Distributing ($9,999), American Business Systems, LLC ($19,990), Cruise Planners/American Express ($10,000), Home Helpers ($34,900). Також, послуги з категорії домашнього бізнесу пропонує українська компанія «Чоловік на годину», яка працює в 39 містах країни.

Незабаром франчайзинг на дому стане популярним і в Україні. Вже зараз пріоритетними областями такого бізнесу вважають:

  • майстерні з ремонту цифрової техніки відомого виробника;

  • веб-студії;

  • виготовлення дизайнерських наклейок для мобільних телефонів, прикрас для одягу;

  • і будь-яке інше, нескладне виробництво, яке можна розгорнути в масштабах квартири.

Приймаючи умови домашньої франшизи, підприємець має можливість викупити право на продаж продукту, влаштувати міні-майстерню, зайнятися яким-небудь народним ремеслом. Але купуючи право на ведення бізнесу, франчайзі не має права вносити туди свої корективи: змінювати постачальників товарів, видозмінювати спосіб надання послуг. Власник торгової марки, в свою чергу, зобов'язується обладнати робоче місце, розкрити технологію і викупити готові вироби або продукти.

Сьогодні ніша домашнього франчайзингу в Україні не заповнена і чекає свого часу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння