Helen Doron English відзначає десятиліття в Україні!

Понеділок
24.02.2014
Мережа «Helen Doron English» відзначає перший ювілей на українському ринку.
 

Методика Helen Doron бере свій початок ще з далекого 1985 року, а в Україні перший навчальний центр відкрився в Одесі в 2004-му. За десять років успішної діяльності мережа значно розрослася. На сьогоднішній день, в Україні є 48 франчайзингових точок в 16 великих містах країни.

Helen Doron English відзначає своє свято в широкому колі друзів, більше 10000 дітей вивчають англійську за методикою школи. По всій мережі навчальних центрів пройдуть урочистості з нагоди 10-річчя. У рамках тематичних уроків кожна дитина отримає пам'ятні подарунки, а також, іменну наклейку-сердечко і наклеїть її на загальний постер, який заповнюватиметься у всіх навчальних центрах України.

Школа Helen Doron English щорічно поповнює та модернізує список навчальних програм. Тому в березні 2014 року, в Антальї, відбудуться дві конференції системи Helen Doron English. Перша конференція буде присвячена майстер-франчайзерам, яких на сьогодні близько 80 у світі. Друга - франчайзі навчальних центрів з усього світу (їх близько 800). На конференціях Helen Doron English планують познайомитися з новими навчальними програмами і підготуватися до вчительських конференцій, що відбудуться наприкінці червня.

"Сьогодні в Україні 4 майстра-франчайзера. Нам дуже хочеться, щоб у нашому колективі стало більше таких ентузіастів, як і ми самі. Дуже сподіваємося, що ситуація в країні стабілізується, і наші ряди поповняться новими майстрами, що дасть поштовх подальшому розвитку мережі в нашій державі», - говорить національний координатор мережі Helen Doron English в Україні, Віра Чуб.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?