Четвер
13.02.2014
До кінця 2014 року в Україні відкриють близько десяти магазинів взуттєвої мережі KEDDO.
 

Українські франчайзі підписали ексклюзивну угоду з Analpa In., з компанією яка посідає сьоме місце у світі за кількістю проданого взуття і вже радують українців результатами співпраці.

Перший магазин нещодавно відкрили на центральній вулиці столиці. Через кілька місяців, у Дніпропетровському торговому центрі «Пасаж» планують відкрити наступний. Стосовно будівництва решти торгових приміщень поки відомостей немає. Але, згідно з інформацією, опублікованою на інтернет-порталі Forbes.ua, керівник відділу маркетингу компанії Analpa Inc. і власник бренду KEDDO Юлія Чурсіна заявила:

«Партнери отримали ексклюзивне право на розвиток мережі на території України, але за умови, що виконають план по відкриттю торгових точок». Подальший розвиток, за її словами, буде залежати від результатів роботи перших об'єктів.

Важливо відзначити, що Analpa Inc., існує на українському ринку вже більше десяти років і спеціалізується на торгових марках: Keddo , Betsy, Crosby, Tesoro і Elisabeth, але досі американці поставляли своє взуття лише в мультибрендові магазини.

Тільки останні кілька років співробітництва показали результат, який змусив американців розглядати Україну як перспективну для розвитку бренду KEDDO. Показники збуту на вітчизняному ринку зросли на 40 %. Саме це стало однією з передумов франчайзингу.

Досі залишається невідомим ім'я українських бізнесменів, які придбали KEDDO, також історія замовчує і вартість придбаної франшизи. Але за оцінкою керуючого партнера консалтингової компанії Retainet Олександра Ланецького, у відкриття одного об'єкта необхідно вкласти близько € 180 тис., а створення мережі з 10 магазинів коштуватиме приблизно € 1,8-2 млн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти