Четвер
16.01.2014
Торговий Дім «Жива» випускає новий бренд, основні продажі якого будуть відбуватися у всесвітній павутині.
 

Темп життя сучасної ділової жінки не залишає часу на покупки. На допомогу їм прийшов Інтернет. Модне віяння інтернет-продажів підхопив і Торговий Дім "Жива".

«Ми створили і почали розвивати ще один бренд - Gingier, який буде жити паралельно з «Жива». Він охопить тих жінок, які не приходять до нас в магазини, але є активними покупцями в Інтернеті», - поділилася Єлизавета Алфьорова, директор Торгового Дому "Жива".

На сьогоднішній день частина колекції ТМ Gingier вже представлена в магазині «Жива» у Львові, проте основні продажі все-таки відбуваються онлайн. «Незабаром одяг ТМ Gingier в магазинах «Жива» з'явиться і в інших містах», - зазначила Єлизавета Алфьорова.

Мережа магазинів ТД "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті і налічує 12 франчайзингових і 3 власні точки. Перший магазин під брендом Жива був відкритий в травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває власні магазини.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?