Четвер
09.01.2014
Група компаній Dessange International Group розвиває одразу три успішних бренди.
 

Салони краси Dessange, Camille Albane, Frederic Moreno продовжують підвищувати планки своєї прибутковості і констатують позитивні тенденції в світі краси в 2013 році.

Салони краси Dessange в Україні - одні з небагатьох вдалих проектів у сегменті luxury. Бренд продовжує розвиватися і набирати обертів. Один із найновітніших напрямків у розвитку Dessange - апаратна косметологія. У київській мережі з'явилися інноваційні лазерні апарати для радикального омолодження обличчя і тіла без пластичної хірургії, швидкого видалення небажаного волосся назавжди і лікування судинних патологій. Ці апарати на сьогоднішній день - останнє слово в лазерній косметології.

Крім того, в нинішньому році продовжив свій вихід власний журнал компанії - Dessange Mag. Це видання про красу і філософію бренду поширюється не тільки по всіх салонах мережі, а й для широкої бази партнерів.

Для нового бренду Camille Albane 2013-й рік став визначним. Перший салон французької франшизи відсвяткував дворіччя і увійшов в цей вік вже не новачком, а цілком усталеним ім'ям в сегменті бізнес-класу. У цьому ж році було відкрито другий салон Camille Albane - в елітному житловому комплексі «Новопечерські Липки» . Місцерозташування, команда майстрів, які пройшли ретельну підготовку на базі власного навчального центру Dessange International Group, і комплексний підхід до створення образу бренду з першого дня залучили клієнтів до салону.

Наступний рік для групи Dessange буде особливо насиченим - планується відкриття одразу трьох салонів - в Одесі, Маріуполі та Львові. А мережа Frederic Moreno готується до ребрендингу. Якщо досі салони позиціонувалися як демократичні, з 2014 року вони змінять імідж на бізнес-клас.

На сьогоднішній день ринок краси України активно розвивається. У першу чергу, позитивна динаміка спостерігається в сегменті бізнес-класу, де ціна на послуги базується на високому рівні якості і сервісу. Франшиза від Dessange залишається актуальною і чекає своїх франчайзі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів