Четвер
26.12.2013
Мережа агенцій підготувала справжнє свято для дітей.
 

Діти та молодь Переяслав-Хмельницького району Київської області відтепер можуть проводити канікули за кордоном, вчитися, стажуватися і отримати досвід роботи в різних країнах. А вчителі, медики та приватні підприємці району отримають можливість приймати участь в різних конференціях і обмінюватися досвідом з іноземними колегами.

Послуги здійснює Мережа агенцій «СОНАТА», керівництво компанії 19 грудня підписало відповідну угоду з головою Переяслав-Хмельницької РДА. «Освіта і стажування за кордоном розширюють кругозір і дають потужний поштовх у кар'єрі, а жителі Переяславщини тепер зможуть отримати якісні послуги не лише по цих напрямках, а й в області працевлаштування за кордоном, а також організації ділових поїздок», - розповідає Віталій Осика, директор Мережі агенцій «СОНАТА». Соціальна спрямованість бізнесу від МА «СОНАТА» - один із ключових векторів розвитку протягом багатьох років. Разом з тим компанія регулярно слідкує за поповненням низки послуг для своїх клієнтів. Наприклад, в нинішньому році стартувала програма «Work in Germany» - літнє стажування для студентів у Німеччині.

Боль в спине, Ігор Биков

Франшиза Мережі агенцій «СОНАТА» дозволяє працювати не тільки з турами, продажем авіаквитків, але й з працевлаштуванням і освітою за кордоном, візовою підтримкою і проїзними документами, тощо

Франчайзингова Мережа «СОНАТА» працює в туристичній сфері з 2009 року. Сама ж компанія нещодавно святкувала одинадцятиріччя. Мережа постійно розвивається і сьогодні представлена більше ніж 40 франчайзинговими офісами по всій Україні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?