Новорічна магія Західної України

Середа
25.12.2013
Etnotur підготував до Нового Року спецпропозиції для тих, хто вирішив відправитися на захід.
 

З 29 грудня по 3 січня любителі активного відпочинку можуть відвідати Хустський Замок і Синевир в Карпатах разом з туроператором Etnotur. Для тих, хто бажає вирушити в не менш цікаву подорож по історичних місцях України, діє ще одна акція: «Новий Рік у Львові + Почаїв 2014». Спеціальні святкові пропозиції компанія розробляє в рамках національних турів в якості туроператора. Крім того, Etnotur пропонує агентські послуги автобусних і авіатурів по країнах Європи.

І все ж, основний напрямок діяльності компанії - Україна. Кожен туристичний маршрут розробляється індивідуально. Відшукуються цікаві факти з української історії та культури, співробітники виїжджають особисто в місця, з ними пов'язані, готують маршрути і доповнюють їх якісним сервісом. Як по Україні, так і в європейському напрямку можна обрати формат мандрівки: індивідуальний, груповий або корпоративний. Останній частіше обирають цінителі європейських турів.

На сьогоднішній день український туроператор Etnotur представлений одним власним відділенням. Однак, паралельно зі збільшенням кількості представництв компанія розглядає і можливість роботи по франчайзингу. Отож не виключено, що скоро на ринку туристичних послуг з'явиться новий франчайзинговий гравець.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?