Вівторок
03.12.2013
Запатентований винахід від Інфокард чекає на франчайзі.
 

7-8 тисяч доларів – рівно стільки складає першочергова сума інвестицій для відкриття бізнесу разом з Інфокард. Кошти розподіляються на виготовлення дерев'яних боксів, дизайн та друк рекламно-інформаційної продукції, її доставку, сплату оренди місця та заробітну платню. Чи це забагато для проекту з окупністю у 18 місяців? «Франшиза від Інфокард – це можливість швидко заробити при відносно невеликому капіталовкладенні, - впевнена директор ТОВ «Інфокард» Ірина Герлянд. – Перспективи розвитку для бізнесу досить вагомі, тому що наша послуга є унікальною для українського ринку».

За словами Ірини Герлянд, проект Інфокард – єдиний двомовний рекламно-інформаційний носій для туристів в Україні. Невеличкі деревяні бокси по 50 відділень для 50 карток можна зустріти в столичних готелях: Дніпро, Ibis, Президент-готель, Radisson Blue, Holliday Inn, City Hotel, Staro та інших. Компактну картку з необхідною та якісною інформацією про історичні пам’ятки, національну кухню та культуру зручно зберігати та можна привезти додому в якості сувеніра.

В 2012 році Україну відвідали понад 25 мільйонів туристів проти 22 мільйонів 2011 року. Тенденція до зростання туристичного трафіку обумовлює привабливість рекламного бізнесу від Інфокард. Наразі компанія продовжує переговори з потенційними франчайзі в Донецьку, Львові та Одесі. Перевага надається партнерам у містах-мільйонниках із досвідом роботи в рекламній індустрії не менше 2 років.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння