Понеділок
11.11.2013
Туристична мережа «Join UP! Турагенція» відтепер працює з авіа-партнером МАУ.
 

Новий партнер компанії «Join UP! Турагенція», власника бренду Join UP!, забезпечує чартерні рейси оператора із України до Хургади та Шарм-ель-Шейху. Наразі компанія пропонує клієнтам безкоштовні трансфери до аеропортів в містах Львів, Запоріжжя, Одеса на весь зимовий сезон. «Окрім нових послуг для клієнтів компанії ми регулярно проводимо високоякісні та ексклюзивні заходи для навчання наших агентів, - інформує керівник відділу франчайзингу мережі «Join UP! Турагенція» Наталія Контемир. - Серед них – професійні семінари, зустрічі, роад-шоу, воркшопи. Розвиток компанії залежить від розвитку людей, які в ній працюють».

За словами Наталії Контемир, компанія «Join UP! Турагенція» зарекомендувала себе на ринку туристичних послуг як справжнього бійця після нещодавніх атак з боку конкурентів. «Команда Join UP! – це більше 220 професіоналів, які завдяки конкурентам пройшли вогонь, воду та мідні труби. І саме тому сьогодні є неймовірно згуртованою та сильною командою», - розповідає Наталія Контемир.

Франчайзингова мережа компанії в даний момент нараховує 55 агентств. Франшиза Join UP! цікава тим, що термін окупності вступного внеску складає 3-4 місяці, а фінансові оберти зростають приблизно на 30% за перше півріччя.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Маркетинг та дослідження ринку /18.02.2010

В цій статті мова піде про явище маркетингу та його роль в успішності підприємства. Розглядаються методи дослідження ринку, збір, аналіз та використання інформації, яка необхідна в процесі прийняття рішень планування бізнесу і визначення вірогідності здійснення планованої діяльності

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?