Четвер
07.11.2013
Всеукраїнська мережа супермаркетів «Таврия В» (Одеса) відкрила оновлений інтернет-магазин tavriav.ua.
 

Онлайн-сервіс від ТОВ «Таврия В», оператора однойменної мережі магазинів, стартував в Одесі 5 листопада. Найближчим часом послуга стане доступною для жителів Іллічівська, Білгород-Дністровського, Ізмаїла, Миколаєва, Харкова, Хмельницького. Новий інтернет-магазин пропонує близько 12 тисяч найменувань продовольчої та непродовольчої продукції.

«Таврия В» пропонує денну доставку товарів з 8.00 до 21.00, без вихідних. На базі інтернет-ресурсу працює колл-центр, працівники якого оперативно і професійно надають інформацію стосовно роботи онлайн-магазину. Замовлення можна оформити як через мережу Інтернет, так і за телефоном.

Компанія «Таврія В» була створена в Одесі у 1992 році. Сьогодні це мультиформатна мережа магазинів, що розвивається як в сегменті гіпермаркетів, так і в сегменті традиційних супермаркетів та магазинів біля будинку. На сьогоднішній день в портфоліо компанії знаходиться 10 брендів приватних марок, серед яких - товари під ТМ "Субота", "Сімка" і Eurogroup.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?