Вівторок
05.11.2013
Інтернет-аукціон eBay готується розширити низку цифрових валют для оплати товарів і послуг.
 

У першу чергу користувачі отримають можливість розплачуватися корпоративними бонусами і "милями" авіакомпаній, повідомляє ресурс "Вести". В даний момент вибудовується система, в якій ритейлер зможе перевести свої одиниці в гаманці PayPal.

"Кількість карток, які ви можете носити з собою, зазвичай обмежена. І запам'ятати, де та які знижки у вас накопичилися, досить складно. Але в цифровому гаманці ми можете зберігати хоч 50 різних карток на знижки», - пояснив генеральний директор eBay Джон Донахью в інтерв'ю виданню The Financial Times.

Індустрія цифрових платежів швидко набирає обертів. Останнім часом все більша кількість компаній оформлюють угоди про співпрацю з електронними торговими майданчиками. Завдяки такій практиці істотно зростає кількість інтернет-продажів.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?