Середа
06.11.2013
Торгова мережа жіночого одягу відкривається в регіонах.
 

2013-й рік для компанії «Весна» став справжнім «бумом» на відкриття нових точок. Усього за десять місяців кількість магазинів зросла вдвічі. Відтепер купувати одяг від «Весни» можна в Києві, Вінниці, Бучі, Миколаєві та Херсоні. «З п’яти магазинів на початку року ми виросли до десяти, - розповідає директор торгової мережі "ВЕСНА" Тетяна Рогатюк. – І за досвідом можу сказати, що відкриватися в регіонах набагато легше, ніж у столиці, і за об’ємами прибутку – вигідніше».

Із відкриттям нових магазинів довелося розширити і асортимент продукту. Сьогодні суттєво виросла кількість моделей ділових костюмів бренду, а також лінійка аксесуарів. «В нинішньому році ми не тільки значно поліпшили якість тканини, але й розширили модельний ряд. Нещодавно виникла потреба у більшій кількості моделей великих розмірів, - ділиться Тетяна Рогатюк. – Ми раді повідомити, що цю потребу врахували і задовольнили в повному обсязі».

Модельна лінійка від «Весни» оновлюється раз на 1-2 тижні. Така практика можлива завдяки власній фабриці, де нові образи створюються в режимі нон-стоп. «Клієнти цінують переваги швидкого оновлення гардеробу і знають, що одяг буде практично ексклюзивним.» - наголошує Тетяна Рогатюк.

До Нового Року «Весна» готує подарунки у вигляді різноманітних акцій для шанувальниць бренду. Обзавестися гардеробними новинками за спеціальними знижками скоро зможуть і в Чернівцях. Саме там планується відкриття наступного магазину компанії. «Весна» запрошує до співпраці по франчайзингу партнерів з різних регіонів України.