Четвер
24.10.2013
Російська мережа супермаркетів припиняє свою роботу.
 

Мережа продовольчих супермаркетів «Перекресток» покидає Україну. Про це повідомили одразу п'ять джерел: два колишніх співробітника компанії, орендодавець і два інвестбанкіра.

Компанія X5 Retail Group Ukraine є дочірньою структурою X5 Retail Group, яка розвиває в нашій країні мережу супермаркетів «Перекресток». На даний момент мережа налічує в Україні 10 торгових точок: вісім у Києві, і по одній - у Вишгороді та Броварах.

Х5 Retail Group веде переговори з потенційними покупцями своїх українських активів і повинна продати всі магазини максимум за рік. Зі слів керуючого партнера консалтингової компанії Retainet Олександра Ланецького, припинення роботи пов'язане з дуже високою конкуренцією на українському ринку і низькими націнками на товари. У російських мережах вони становлять 30%, в ​​українських - близько 20%.

Якщо «Перекресток» піде з України, в нашій державі більше не залишиться російських торгових мереж. Раніше бізнесмени з Росії намагалися розвивати в Україні мережі «О'кей», «Патерсон» і «Вестер», але в 2008-2009 роках ці ритейлери припинили роботу.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти