Бізнес на програмному забезпеченні

Вівторок
22.10.2013
Франчайзинг як форма співпраці в ABBYY Україна
 

ABBYY - один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Крім продуктів АБІ, компанія ABBYY Україна займається економічним програмним забезпеченням фірми «1С». Продукти «1С» економічного призначення представлені відомими програмами, з хорошою технічною підтримкою, які легко продаються.

Вже 18 років, з моменту свого заснування у 1995 році, ABBYY Україна є дистриб'ютором продукції фірми 1С в Україні. Партнерська мережа є найбільш розгалуженою в країні і в даний час складає більше 400 представників. На сьогоднішній день частка дистрибуції продуктів 1С в Україні через партнерську мережу компанії складає більше 50%.

Діяльність більшості «1С:Франчайзі» зосереджена виключно на бізнесі 1С. Вони поширюють продукти «1С» і надають повний спектр комплексних послуг з автоматизації облікових і управлінських завдань на основі системи програм «1С: Підприємство». Умови отримання статусу франчайзі однаково доступні для всіх. Для цього необхідно подати заявку на розгляд, укласти франчайзинговий договір з фірмою і придбати стартовий пакет програмних продуктів на суму близько 8 000 грн. Для відкриття самого бізнесу немає необхідності у великих капіталовкладеннях, потрібно всього лише найняти двох програмістів 1С. Так що окупається такий старт дуже швидко. Ще одним плюсом для «1С:Франчайзі» є можливість отримання значних знижок на придбання. Це є важливим для фірм, які тільки починають працювати на ринку програмного забезпечення.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва