Засновниця Mortimer - в Україні

Середа
23.10.2013
У жовтні Україну відвідала засновниця міжнародної мережі Mortimer English Club пані Карола Шиєр.
 

У рамках офіційного візиту лінгвіст і педагог, розробник методики та програм Mortimer English Club пані Карола Шиєр провела зустрічі з українськими франчайзі, а також викладачами мережі шкіл з вивчення англійської мови. На зустрічах обговорювалися останні тенденції в педагогіці та лінгвістиці, маркетингові ідеї і плани розвитку мережі на найближчі 2-3 роки.

Темою №1 на зустрічах стала презентація нової навчальної програми Mortimer English Club для дітей від одного року. «Нова навчальна програма для малюків від одного року, яка була створена з урахуванням психологічних особливостей діток у цьому віці - не єдина приємна новина для українських франчайзі, - розповідає майстер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Пані Карола Шиєр повідомила, що в даний момент почалося кардинальне оновлення всіх існуючих програм мережі. І європейські, і українські клуби активно впроваджують найсучасніші тенденції в методиці викладання, з урахуванням нововведень і в суміжних дисциплінах: психології, педагогіки та лінгвістиці. Компанія йде в ногу з часом, і від цього виграють як кінцевий споживач, так і наші франчайзі».

Компанія Mortimer English Club не зупиняється на досягнутому: розробляє нові програми, удосконалює франчайзингові пакети для потенційних партнерів, відстежує останні тенденції в освітній сфері. Все це дозволило міжнародній мережі істотно збільшити темпи зростання в усьому світі. Тільки в Україні в нинішньому році відкрилися п'ять партнерських відділень Mortimer English Club. «Останнє відкриття відбулося нещодавно - 6 жовтня - в Івано -Франківську, - зазначає Інна Азарова. - А вже у середині листопада почне роботу чергова столична школа Mortimer English Club».

У ході візиту в Україну розробник методики, за якою сьогодні працюють всі школи мережі, Карола Шиєр побувала на уроках англійської в декількох київських клубах. Пані Шиєр відзначила високу якість викладання і професіоналізм українських вчителів мережі Mortimer English Club, а також підкреслила великий потенціал країни для розвитку компанії.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів