Нові послуги від «TEZ TOUR Турагенція»

Четвер
17.10.2013
Мережа турагентств розширює асортимент послуг.
 

Осіння модель розвитку турбізнесу мережі «TEZ TOUR Турагенція» повністю клієнтоспрямована. Розширено асортимент не лише продукту, а й послуг в агентствах компанії. «Крім, власне, туристичних послуг, наші клієнти можуть придбати авіаквитки в будь-яку точку світу, подарункові сертифікати, мають можливість купити тур в розстрочку на гнучких умовах, а також отримати послуги медичного страхування, страхування фінансових ризиків та майна у період відпустки, - розповідає директор TEZ TOUR РІТЕЙЛ Олександр Кириченко. - Для тих, хто віддає перевагу економії на міжнародному мобільному зв'язку, ми надаємо послугу TEZ GSM: міжнародний мобільний оператор, вартість дзвінка у якого значно нижча звичайної».

У мережі туристичних агенцій «TEZ TOUR Турагенція» також запущений новий проект TEZ WEEKEND. Завдяки йому тільки у відділеннях мережі і при бронюванні турів у вихідні клієнти можуть скористатися ексклюзивними ціновими пропозиціями, а також отримати пам'ятні подарунки.

З початком осінньо-зимового сезону «TEZ TOUR Турагенція» запустила одразу кілька рекламних кампаній з такими партнерами як мережа магазинів цифрових рішень «MOYO», мережа супермаркетів «Сільпо» та мережа автозаправок «WOG». Збільшення потоку клієнтів спровокувало закономірне розширення мережі агентств «TEZ TOUR Турагенція». «У 2013 році ми відкрили відділення у стратегічно важливих містах України, - пояснює Олександр Кириченко. - Це Черкаси, Херсон, Дніпропетровськ і два офіси в Києві. На сьогоднішній день мережа включає 39 точок продажу в Україні. При цьому до кінця року в планах компанії відкриття ще трьох агентств в Києві».

Залежно від географії бізнесу, вступний внесок для франчайзі складає для Києва - $7000; для Харкова, Донецька, Одеси, Львова, Дніпропетровська - $6000; для інших міст - $5000.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?