Франчайзинг TUI - змінилося все

Четвер
26.09.2013
Незабаром відбудеться презентація туристичного проекту по франчайзингу
 

Дотримуючись принципу "Цінність компанії - успішні партнери", турагенство TUI Ukraine розробило нову програму франчайзингу, в якій врахувалися основні побажання партнерів. За основу взято успішний досвід зарубіжних колег, адаптований під реалії українського ринку.

"Ми поліпшили основні параметри франчайзингу та схему роботи "туроператор-турагентство" для того, щоб максимально спростити процедуру входу в мережу і збільшити ефективність роботи наших франчайзі. А також розробили три вигідні моделі співпраці для взаємовигідної роботи з агенціями будь-якого рівня", - розповідає начальник відділу реклами і маркетингу компанії TUI Ukraine Ірина Вичавка. За допомогою нового проекту компанія збирається допомогти своїм партнерам вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу. "TUI Ukraine запрошує, в першу чергу, існуючі агентства вступити в партнерську мережу і вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу, - пояснює Ірина Вичавка. - Щоб ознайомитися з нашими умовами співпраці бажаючі можуть відвідати презентацію нового проекту, яка відбудеться 2 жовтня в готелі "Прем'єр Палас".

Роздрібна мережа турагенств TUI, яка існує з 2003 року є першим франчайзинговим проектом компанії TUI Ukraine в туристичному бізнесі України. На сьогоднішній день мережа нараховує більше 70 турагентств, які успішно працюють на українському ринку.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти