Неділя
22.09.2013
Відкрився новий кабінет тайського масажу Beauty & Power. Якими є тренди цього ринку?
 

Beauty & Power - це мережа салонів та кабінетів тайського масажу, що розвиваються на партнерських умовах, та за допомогою франчайзингу. Новий кабінет тайського масажу мережі відкрився в рамках салону краси Special for You, що на житловому масиві Позняки у Києві.

"Тайський масаж це не просто фізична дія, а духовний ритуал, - коментує власник салону Сергій Романюк, - він заснований на вченні про невидимі енергетичні меридіани, які пронизують людське тіло, і розташованих на них біологічно-активних точках. Закупорка цих точок призводить до порушення рівноваги і різних захворювань. Ми хочемо познайомити наших клієнтів з цією давньою технікою комплексного оздоровлення організму, і бачити їх здоровими, усміхненими, енергійними! Нам здається що це і є складові людського Щастя!".

Салони та кабінети тайського масажу в яких працюють майстри з Тайланду - відчутний тренд. Кількість таких закладів в Україні збільшується з кожним роком. Але порівняно з Росією - український ринок ще далекий від насичення. "Відкриття і успіх салонів та кабінетів нашої мережі Beauty & Power в таких містах як Сєверодонецьк, Дніпродзержинськ, не говорячи вже про Київ - ще раз переконує нас в тому, що люди починають більше дбати про своє тіло та дух" - стверджує директор Beauty & Power Інна Корнієнко.

Для того щоб організувати успішний бізнес тайського масажу, потрібно добре розуміти його тонкощі та специфіку тайської культури. Мережа Beauty & Power запрошує до співпраці франчайзі, які бажають відкрити окремий салон тайського масажу, а також кабінет тайського масажу у діючому спа-комплексі, готелі чи фітнес-центрі. Всіх франчайзі компанії об'єднує прагнення до духовного розвитку суспільства та бізнес-організованість.

LS

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів