«Меблевий вимір»: довгоочікуваний старт

Четвер
19.09.2013
Затримка в оформленні документів не призупинить пошук нових партнерів
 

Компанія «Меблевий вимір», не зважаючи на обставини, продовжує заохочувати франчайзі до співробітництва. «Нажаль, по причині затримки в оформленні документів по виготовленню патенту на винахід, розвиток мережі призупинився. Але всі документи, в тому числі і патент на винахід, видали 25 серпня 2013 року, тому запуск франчайзингової концепції відбудеться через місяць, - ділиться власник торгової марки «Меблевий вимір» Дмитро Рибій. - На сьогоднішній день співпрацювати зацікавлені компанії з Києва і Харкова, які з нетерпінням чекають запуску продукції». Розпочати розширення франчайзингової мережі франчайзер має намір з України. Згодом поступово переходити на Росію та Європу.

Для того, щоб стати франчайзі ТМ «Меблевий вимір», необхідно володіти інвестиціями в розмірі $ 49 тис. В цю суму входить комплект спеціального обладнання (присадочні станки), навчання персоналу, перший щорічний внесок та рекламна підтримка. Щорічний внесок франчайзі становить $ 12 тис. Підприємець або організація повинні мати магазин у центрі міста або в великому торговельному центрі та власне або орендоване виробниче приміщення площею не менше 300 м2.

Компанія «Меблевий вимір» займається розробкою та виробництвом корпусних меблів, починаючи з 2000 року. Протягом всього періоду діяльності виробник розширював свій асортимент та впроваджував технологічні новинки. Так, інженери «Меблевого виміру» придумали абсолютно нову технологію відкривання дверей корпусних меблів, яка не має аналогів у світі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів