Metro Cash & Carry не зрадить Україну

Вівторок
10.09.2013
Компанія спростувала інформацію про свій вихід з вітчизняного ринку
 

«Метро Кеш енд Керрі Україна» націлена на активне розширення своєї мережі в Україні. Представники компанії спростували раніше подану інформацію ЗМІ про те, що найбільший продовольчий оператор в Україні бажає піти з вітчизняного ринку.

«У «Метро Кеш енд Керрі» є чітка мета - зміцнити свою позицію на ринку. Для цього ми створили масштабний бізнес-план поліпшень, який вже знаходиться на стадії впровадження. Я можу стверджувати від імені всієї команди «Метро Кеш енд Керрі», що ми абсолютно впевнені в ще більш успішному майбутньому компанії», - ділиться Клаус Ретіг, директор компанії Metro Cash & Carry.

Нагадаємо, що з моменту виходу на ринок України в 2003 році METRO Cash & Carry відкрила 29 магазинів: чотири в Києві, два у Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і Харкові та по одному у Львові, Луганську, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Макіївці, Маріуполі та Симферополі. METRO Cash & Carry інвестувала в економіку країни 545 млн. євро.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію