Субота
07.09.2013
Своє дітище Gap відправляє у вільне плавання по франчайзингу
 

Світова компанія Gap Inc. із Сан-Франциско має намір почати розвивати партнерську мережу магазинів одягу Old Navy. Ще рік тому представники холдингу озвучували про свої наміри, але про точні місце та дату запуску розповіли тільки зараз. Франчайзер планує стартувати в 2014 році в Філіппінах. За допомогою розширення мережі на франчайзингових умовах Gap Inc. хоче збільшити свою частку на світовому ринку одягу.

На сьогодні під торговою маркою Old Navy відкрито понад 1 тис. магазинів у різних країнах світу. Найбільша кількість бутиків знаходиться в США, Канаді та Японії. Також в 2014 році в планах компанії почати освоювати і ринок Китаю.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти