«Русский Экспресс» тепер у франчайзингу

П'ятниця
06.09.2013
Чи складе конкуренцію українським туристичним франшизам новий туроператор з Росії?
 

Холдинг «Русский Экспресс», який просуває на ринку туристичні послуги, презентує франчайзинговий проект вже у вересні 2013 року, де детально опише всі умови співпраці для своїх майбутніх партнерів. У планах франчайзера створити лояльну мережу дистрибуції, де б могли самостійно працювати успішні підприємці. В якому напрямку представники торгової марки будуть розвивати партнерську мережу і чи націляться на Україну, поки невідомо.

«До нас постійно звертаються незалежні агентства з проханням розпочати співпрацю по франшизі, тому було прийнято рішення про розробку подібного проекту. Це вдала модель для динамічного розвитку і зміцнення бізнесу», - повідомляє Світлана Чебанова, директор з продажу компанії «Мегаполюс Турс».

Холдинг «Русский Экспресс» був заснований в 1996 році. Рік тому туристична компанія викупила торгову марку «Мегаполюс Турс» у швейцарського Kuoni, до лав якої входять підрозділи MICE та FIT, а також мережа турагентств і бронювання «Мегатур».


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти