П'ятниця
30.08.2013
Redan продовжує скорочення власної мережі, віддаючи частину магазинів в руки партнерів
 

Стратегію закриття прилавків власних торговельних точок на користь відкриття партнерських власник мережі магазинів одягу Top Secret впровадив ще наприкінці минулого року. У першому півріччі з ринку зникло 12 нерентабельних магазинів власної мережі. Ще 14 перейшло до рук франчайзі. Богуш Крижинські, віце-президент ГК Redan, прогнозує, що до кінця цього року з мережі зникне ще не менше 5 магазинів, і власна мережа магазинів Top Secret налічуватиме близько 20 точок.

Зміна стратегії розвитку мережі та зосередження уваги на схемі франчайзингу - це дії, зумовлені необхідністю вирішення фінансових питань компанії. Наприкінці липня ГК Redan досягла домовленостей з фінансовими установами щодо внесення змін в план погашення кредитів. Повну виплату боргу, сумою 61 млн. zł, компанія планує здійснити до кінця 2018 року. "Підвищення виплат припаде на 2015-2018 роки, коли наш фінансовий стан буде набагато кращим", - розповідає Богуш Крижинські, віце-президент ГК Redan.

В Україні ГК Redan також розвиває франчайзингову мережу магазинів Top Secret. На вітчизняному ринку бренд представлений 26 партнерськими та 12 власними торговельними точками. З приходом осені українська мережа поповниться франчайзинговими магазинами в Херсоні, Запоріжжі та Луцьку. Українські точки Top Secret мають рекордні продажі з перших днів після відкриття.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти