Бурхливе літо Helen Doron

Четвер
22.08.2013
В період відпусток франчайзер долучив трьох нових парнерів, організував для дітей літні табори, а для вчителів - тренінги та конференції
 

З початком осені українська мережа навчальних центрів Helen Doron Early English поповниться трьома новими школами. Франчайзингові клуби відкриються в Донецьку, Тернополі та Сарнах, що у Рівненській області. "Запуск навчальних центрів відбудеться 1 вересня. Зараз вже майже завершилася підготовка школи в Донецьку. Партнер з Рівненської області пройшла підготовчі тренінги та викладатиме самостійно. А франчайзі з Тернополя - це колишні педагоги із львівського партнерського відділення. Так що на майбутніх учнів чекають дуже досвідчені вчителі", - зазначає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб.

Цього літа учні українських центрів Helen Doron Early English мали можливість навчатися англійській мові в літніх таборах, які організовувалися у Карпатах. "Частина дітей відвідала літній табір на острові Сардинія. Його організували наші італійські колеги", - розповідає Віра Василівна Чуб.

Педагоги Helen Doron Early English не лише брали участь в роботі літніх таборів, але й відвідали навчальні треніги та конференції. "Тренінги відбулися в Києві, Одесі, Львові та Харкові, - розповідає Віра Василівна Чуб. - Також на літній період ми запланували ряд вчительських конференцій, які мали місце у таких містах, як Одеса, Київ та Львів. В їхніх рамках ми ознайомили вчителів з новою навчальною програмою".

Поповнившись новими закладами, у вересні мережа навчальних центрів Helen Doron Early English зросте до 46 центрів по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 750 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 років користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 1,5 млн дітей.


найчайтіше читане

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Lviv Croissants — в сім'ї Кузьми /16.07.2020

Чому родина Кузьми Скрябіна обрала саме Lviv Croissants?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується