Inditex: в Білорусь за українським сценарієм?

Субота
10.08.2013
Як і в Україні, в Білорусі рітейлер розвиватиме мережу без залучення франчайзі
 

Один з найбільших рітейлерів світу, іспанська група Inditex, виходить на ринок Білорусі. Як стало відомо, компанія вже має попередні домовленості щодо відкриття власних магазинів в ТРЦ Green City. Швидше за все, Inditex виведе на білоруський ринок такі бренди, як Zara, Stradivarius, Bershka та Pull&Bear. Як і в Україні, в Білорусі компанія вирішила розвивати мережу самостійно: не залучаючи до співпраці франчайзі.

У вищезазначеному торговельному центрі Inditex орендуватиме близько 2,5 тис. м2. ТРЦ Green City стане найбільшим торговельним центром Білорусі, а його торговельна площа становитиме 60 тис. м2.

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти