Понеділок
12.08.2013
До кінця 2014 року представники міжнародних салонів краси "DESSANGE", "Camille Albane" і "Frederic Moreno" розширять українську мережу до 40 закладів
 

Компанія "СОЛОНЬ", яка протягом 12 років представляє групу Dessange International на теренах України, намітила подальшу стратегію розвитку мережі. Протягом 2013-2014 років франчайзер планує відкрити ще 20 салонів під марками Dessange, Camille Albane, Frederic Moreno. Таким чином, вітчизняна мережа налічуватиме вже 40 салонів.

"Найбільш активний розвиток очікується в Києві та Одесі. До кінця 2014 року ми запланували в Києві відкриття двох салонів краси під маркою Camille Albane, двох салонів Dessange та п’яти Frederic Moreno. В Одесі відкриються салон краси Dessange та п’ять Frederic Moreno, - розповідає Генеральний директор ТОВ "СОЛОНЬ" Катерина Бабічева. - Вибірковими будуть відкриття в Маріуполі – салон Dessange, в Харкові - салон Frederic Moreno, в Дніпропетровську - Camille Albane, у Львові – Dessange та Frederic Moreno".

Сьогодні на території України вже працюють 4 салони Dessange класу "люкс": 2 в Киеві, 1 в Дніпропетровську та 1 в Ялті. У столиці представлений і салон краси бізнес-класу Camille Albane. А мережа демократичних салонів Frederic Moreno налічує вже 10 закладів, які знаходяться в Києві (7), Одесі (1) та Херсоні (2).

Кожен бренд має чітко прописані параметри для відкриття салону. Dessange - це марка класу “люкс" і для того, аби вона успішно функціонувала, місцем її локації варто обрати місто, де проживає понад 1 мільйон жителів (це або столиця, або великі міста). Camille Albane - марка бізнес-класу. Як правило, подібні салони добре відкривати в бізнес-центрах класу "А" чи елітних жилих мікрорайонах. Подібні місця, як правило, є у всіх містах (від 500 тис.населення). Frederic Moreno - це марка демократична. Дані салони вигідно відкривати в новобудовах будь-якого населеного пункту.

"Та варто зазначити, що успішність такого проекту як салон краси залежить не лише від місця локації. Беззаперечними перевагами нашої мережі в цьому випадку є визнання та популярність брендів, своя власна концепція перукарського мистецтва, сформована в кращих французьких традиціях та власна філософія брендів, - стверджує Катерина Бабічева. - Dessange є офіційним стилістом таких знакових подій у світі кінематографу, як Канський кінофестиваль, фестиваль американського кіно в Довілі, Марокканського кінофестивалю, кінопремії Сезар. Стилісти Dessange свого часу створювали образи Бріджит Бордо, Одри Хепберн, Грейс Келі, Жюльєт Бінош, Камерон Діаз, Патрісії Каас, Анджеліни Джолі і ще десяткам зірок кіно і шоу-бізнесу першої величини, постійно обслуговують дома моди Chanel та Dior".

Сьогодні DESSANGE INTERNATIONAL GROUP представлена в понад 2000 салонів у 50 країнах світу, у тому числі у Франції, Італії, Люксембурзі, Ізраїлі, США, Марокко, Австралії, Алжирі, Бахрейні, Бельгії, Гонконзі, Індії, Мексиці, Японії, Катарі, Італії, Швейцарії, ОАЕ, Іспанії, Росії та Україні.

"Щороку провідні спеціалісти групи DESSANGE INTERNATIONAL GROUP презентують і популяризують нові колекції образів, визначаючи напрямок розвитку світової hair-моди. Оволодіння ексклюзивними техніками бренду відбувається в семи престижних школах перукарського мистецтва в Парижі, Брюсселі, Мілані, Мадриді, Вашингтоні, Токіо і Києві, де спеціалісти салонів мають змогу постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації, - розповідає Катерина Бабічева. - Також ми, як власники франшизи, надаємо постійну підтримку своїм партнерам, допомагаємо їм чітко дотримуватися умов франчайзингу, знайомимо з найбільш ефективними системами ведення бізнесу і управлінськими ноу-хау, які переймаємо у провідних французьких партнерів".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти