A2pas - магазини біля дому від Auchan

П'ятниця
26.07.2013
Французька компанія оголосила про старт нового франчайзингового проекту.
 

Auchan Group запустила новий формат магазинів під торговою маркою A2pas. Супермаркети від європейського лідера роздрібного ринку продуктів харчування будуть розташовуватися недалеко від житлових будинків. У планах Auchan відкрити близько 50 точок під новим брендом до 2015 року. Представники компанії не виключають, що торговельна мережа A2pas буде розвиватися по франчайзингу.

Відвідувачі магазинів «біля будинку» зможуть вибрати необхідне з 7500 товарних найменувань, з яких 300 - під торговою маркою Auchan, велику кількість органічної продукції і недорогих товарів всього за 1 євро. A2pas будуть дуже просторими і займатимуть площу від 250 до 500 м2.

Аuchan Group вийшла на український ринок в 2007 році, викупивши 20% мережі супермаркетів "Фуршет". У 2008 році компанія відкрила перший гіпермаркет "Ашан" в столиці. На даний момент мережа об'єднує 8 точок, розташованих у Києві, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі та Донецьку. Компанія вже розпланувала свій подальший розвиток на території України: генеральний директор "Ашан Україна" Жерар Галі повідомив про те, що, починаючи з 2014 року, компанія буде відкривати по два нових гіпермаркети щорічно. У кожну точку Auchan буде інвестувати близько € 20 млн. Отже щорічні витрати компанії будуть складати € 40 млн.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти