Mothercare: франчайзинг не для всіх

Вівторок
23.07.2013
Російська мережа поповнюється новими партнерами, в той час як українська - відкриває лише власні магазини.
 

Британська мережа Mothercare, яку в Росії розвиває по франчайзингу компанія «Монекс Трейдинг», поповнила свої ряди 6 новими магазинами. Так, на сьогоднішній день на російському ринку відкрито 72 франчайзингових магазини. Компанія планує не відставати від заданого темпу розвитку мережі.

Торгова марка Mothercare заснована в 1961 році і була першою у Великобританії, що спеціалізується на повному асортименті товарів для майбутніх мам і малюків. Зараз у мережі Mothercare близько 1300 магазинів в 35 країнах світу. 20 серпня 2004 в Києві було відкрито перший торговий комплекс для мам і малюків Mothercare у ТЦ «Глобус». Сьогодні в Україні функціонує 16 власних магазинів — у Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Вінниці.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва