У Медіа-Світ більшає загальнонаціональних партнерів

П'ятниця
05.07.2013
Франчайзер розпочав співпрацю з такими відомими брендами, як Укртелеком, Ельдорадо, Надра Банк та Ліга-Нова
 

Однією з головних особливостей співпраці з франчайзером "Медіа-Світ" є те, що компанія забезпечує своїх партнерів готовою клієнтською базою: рекламодавцями всеукраїнського масштабу. Оскільки клієнти - запорука прибутковості та комфортності ведення бізнесу, франчайзер докладає максимум зусиль для того, щоб їхнє коло постійно розширювалося. "Нещодавно ми розпочали довготривалу співпрацю з такими загальнонаціональними брендами, як Укртелеком, Ельдорадо, Надра Банк та Ліга-Нова", - розповідає Дмитро Іщук, керівник "Медіа-Світ Україна".

Разом з тим розширюється і франчайзингова мережа компанії. "Тепер партнери "Медіа-Світ" працюють також у Ліганську, Горлівці, Артемівську та Ровеньках, - розповідає Дмитро Іщук. - Всього торговельна марка об'єднує 30 партнерів-франчайзі".

"Медіа-Світ" займається організацією трансляції рекламних відеороликів на моніторах власного виробництва в громадському транспорті по всій Україні. Компанія отримала патент на даний вид реклами, а тому єдина має право займатися цим бізнесом на законних підставах. Франчайзер шукає партнерів лише в тих регіонах, де партнерські точки ще не представлені. Тому зараз компанія націлена на активний розвиток в таких містах, як Миколаїв, Севастополь, Кіровоград, Чернігів, Суми, Рівне, Луцьк, Ужгород та Чернівці.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти