Вівторок
02.07.2013
З нагоди річниці присутності на ринку Луганську франчайзер влаштує святкування для дітей та дорослих
 

В цьому році луганській мережі супермаркетів SPAR виповнюється 10 років. Компанія вирішила відсвяткувати цю подію, організувавши концерт. Дійство заплановане на 5 липня та почнеться ввечері біля торговельного центру "Южноград". Серед запрошених виконавців - Брати Борисенки, Владислав Ситник, дует Анна-Марія та група "Asker band". Крім того, на цьому заході відбудеться прем'єра музично-піротехнічного шоу компанії "Мастер-шоу" і, вперше у місті, запрацює атракціон "Angry birds".

Мережа супермаркетів SPAR об'єднує більше 15 тис. магазинів у 32 країнах світу. В Україні компанія розвиває 5 форматів: SPAR Express, SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR, та SPAR Гурме. При цьому, зараз франчайзер робить ставку на невеликі формати: такі, як SPAR і по франчайзингу - SPAR Express. Подальший розвиток мережі компанія планує в тих регіонах, де магазини мережі вже присутні: в Київській, Луганській, Харківській та Дніпропетровській областях.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти