ВЕСНА готує проект зі Сніжаною Нех

Вівторок
11.06.2013
З 1 серпня у найбільшому магазині мережі з’явиться взуття від модної дизайнерки
 

В середині червня компанія "ВЕСНА" відкриє найбільшу точку мережі. Вона знаходиться на вул. Федорова, 9, неподалік від місця де розташовувався попередній магазин торговельної марки: точка "переїжджає". "Для цього магазину ми підібрали велике, просторе приміщення. Його вітрина оформлена в свіжому, яскравому стилі, та має близько 15-ти метрів, - розповідає директор торгової мережі "ВЕСНА" Тетяна Рогатюк. - Зі свого досвіду знаємо, що рівень продажів у цій місцині - стабільно високий, а тому очікуємо тільки позитивних результатів".

Однак, нова точка мережі вирізнятиметься з-поміж інших не лише своїми розмірами, але й асортиментним наповненням. "З 1 серпня стартує спільний проект компанії "ВЕСНА" та української модної дизайнерки Сніжани Нех, - розповідає Тетяна Рогатюк. - В магазині, що відкриється на Федорова, 9, з'явиться лімітована колекція взуття від цієї дизайнерки. Якщо акція матиме успіх, в майбутньому такі колекції продаватимуться і в інших магазинах мережі".

Українським підприємцям компанія "ВЕСНА" пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. Для того, щоб почати бізнес під цією торговельною маркою, необхідні інвестиції в розмірі від 15 тис. грн. Франчайзер пропонує не лише відкриття повноформатного магазину, але й розглядає можливість острівної торгівлі та співпраці з мультибрендовими магазинами ділового жіночого одягу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти