Засновниця Mortimer відвідає Україну

Понеділок
27.05.2013
Директор Mortimer English Club, Карола Шиер, зустрінеться з вітчизняними франчайзі
 

Восени навчальні заклади Mortimer English Club відвідають гості з Німеччини. У зв'язку з успішним функціонуванням української мережі у цьому році та з нагоди трьохріччя присутності концепції в Україні, засновниця компанії, пані Карола Шиер, вирішила поспілкуватися з вітчизняними партнерами та вчителями.

"Цим навчальним роком ми задоволені сповна. Адже зараз мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club охоплює вже 10 навчальних закладів, - розповідає Інна Азарова, мастер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні. - А наприкінці учбового року в нас з'явився новий партнер у Білій Церкві. Зараз підприємець пройшов перший бізнес-тренінг та активно готується до відкриття, яке заплановане на 15 серпня".

Влітку українська сторона не лише готуватиметься до приїзду представників центрального офісу компанії, але й організує велику кількість тренінгів для вчителів. "Бізнес наших партнерів постійно зростає, а штат педагогів та кількість учнів - розширяється, - розповідає Інна Азарова. - Цей процес потребує додаткової підтримки та постійного прищеплення високих стандартів якості викладання".

Концепція Mortimer English Club користується популярністю у 22 країнах світу. Методика та програми були розроблені ще у 1990 році. В нашій державі школи Mortimer працюють у таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів та Харків. Всього українська мережа Mortimer налічує вже 10 точок.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва