Понеділок
13.05.2013
Задля мінімізації фінансових ризиків компанії Maratex та "Італіан Фешн" змінили умови співпраці
 

У 2012 році мережа магазинів модного одягу ТМ OVS стартувала в Україні. Вітчизняним партнером італійського бренду стала компанія Maratex. Торговельна марка OVS стала альтернативою британській мережі Peacocks, з якою Maratex розірвала співпрацю напередодні. Таким чином, колишні точки Peacocks компанія переформатувала під OVS. Співпраця Maratex та OVS починалася на умовах франчайзингу. Проте зараз партнери вирішили створити спільне підприємство (СП). Дочірня компанія OVS, "Італіан Фешн", вже отримала від Антимонопольного комітету дозвіл на купівлю частки дочірнього підприємства Maratex. Тепер партнери обговорюють умови співпраці та подальші плани щодо розвитку.

Співвласник Maratex, Дмитро Єрмоленко, стверджує, що на теперішньому етапі розвитку вітчизняного ринку рітейлу доцільніше розвивати бізнес, як СП. Адже в такому випадку фінансові ризики рівномірно розподілені між учасниками, а виробник продає свою продукцію СП по собівартості.

На сьогодні мережа магазинів OVS об'єднує 668 магазинів у всьому світі. В Україні та Росії бренд представлений 30 торговельними точками.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?