Вівторок
30.04.2013
Торговельні точки з продажу органічної продукції відкриватимуться в торговельних центрах та супермаркетах
 

Понад 5 років компанія БІО ОРГАНІК здійснює оптово-роздрібну торгівлю органічною продукцією на території України. Зважаючи на постійне зростання попиту на органіку компанія вирішила розпочати розвиток франчайзингової мережі. Вітчизняним підприємцям франчайзер запропонував дерев'яні торгові стійки з продажу органічних продуктів харчування під ТМ Terra Оrganica, які розташовуватимуться в торговельних центрах та супермаркетах міста. Розвиток мережі компанія планує у містах-мільйонниках.

"Наша пропозиція унікальна тим, що ми пропонуємо своїм партнерам співпрацю з постачальниками відбірної органічної продукції. Наші товари є екологічно-чистими і це підтверджується спеціальним значком органіки ЄС, - стверджує засновниця ТОВ "БІ ОРГАНІК" Ольга Іванова. - Крім цього, ми пропонуємо франчайзі надзвичайно широкий асортимент. Це повний споживчий кошик органічної продукції, в який входять молочні продукти, хліб, бакалія, м'ясо, овочі, солодке та крупи".

Згідно умов співпраці, продукція під ТМ Terra Оrganica повинна займати не менше 30% асортименту торговельної точки. Продукти, які швидко псуються, франчайзер рекомендує закупати на локальному ринку. "Наша компанія входить в Федерацію органічного руху України. А тому ми володіємо повною інформацією про ферми, які виробляють органічну продукцію на території України. Таким чином, наші партнери отримують комплексну інформаційну підтримку та можуть бути впевнені в тому, що на їхніх стійках реалізується якісна, екологічно чиста продукція", - зазначає Ольга Іванова.

Для того, щоб відкрити торговельну точку під ТМ Terra Оrganica, необхідно володіти інвестиціями в розмірі 40 тис. грн. В цю суму входить вартість обладнання, товарний запас та паушальний внесок. Якщо партнер хоче відкрити більше, ніж один франчайзинговий об'єкт, паушальний внесок сплачується лише єдиноразово. Орієнтовний термін окупності становить від 5 місяців.

В планах компанії - розвинути мережу з близько 100 точок на території України. Оскільки органічна продукція може розповсюджуватися лише локально, виходу на російський та європейський ринки ТМ Terra Оrganica не планує.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти