Четвер
18.04.2013
Цього року в Україні відкриється не менше 5-ти брендових магазинів від Тіматі
 

Мережа монобрендових магазинів відомого російського бізнесмена, музичного продюсера та артиста Тіматі набирає обертів в Україні. Перша торговельна точка ТМ Black Star відкрилася наприкінці 2012 року в столичному ТРЦ "Ocean Plaza". Надалі київська мережа Black Star розвиватиметься власними силами компанії. Можливість відкривати франчайзингові точки отримають підприємці з регіонів.

"В цьому місяці з'явиться франчайзинговий магазин у Дніпропетровську, на стадії підписання угоди знаходиться домовленність з харківським партнером, - розповідає Павло Бальберт, керівник відділу франчайзингу ТМ "Black Star" в Україні. - Всього в 2013 ми плануємо відкрити до 5 точок у великих містах. Тому найближчим часом шанувальники Тіматі зможуть оцінити його нові колекції в Криму, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку".

Фірмова лінійка одягу Black Star була запущена у 2010 році. Перші колекції реалізовувалися через інтернет-магазин. Згодом стартувала роздрібна торгівля в форматі "Stand Up Corner" – Timati Shop. У 2012 році компанія розробила франчазингову концепцію та взялася за її впровадження на території РФ. Зараз партнерська мережа Black Star об'єднує 30 франчайзингових точок на території Росії та СНД.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва