Marks & Spencer окуповує веб-простір

Субота
23.03.2013
Інтернет-магазин рітейлера стартує вже у восьмій країні світу
 

Британський рітейлер оголосив про свій намір запустити ще один інтернет-магазин: цього разу в Росії. Дотепер здійснити онлайн-покупку товарів виробника можна було у Франції, Ірландії, Німеччині, Іспанії, Австрії, Бельгії та Китаї. Російський проект стартує завдяки співпраці з франчайзі - турецькою компанією Fiba Group. До відкриття попередніх інтернет-магазинів франчайзі не долучалися.

Турецька компанія Fiba Group відкриває франчайзингові магазини Marks & Spencer в Туреччині, Росії та Україні. Перший магазин Marks & Spencer в нашій країні почав працювати у травні 2007 року в Києві. Тепер щотижня його відвідує більше 6 тисяч клієнтів. В цілому на території України функціонує 11 торговельних точок під ТМ Marks & Spencer.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти