Франчайзинг 2013: підсумки події

Понеділок
04.03.2013
В період з 26 лютого по 1 березня в приміщенні "КиївЕкспоПлаза" відбулася дев’ята спеціалізована виставка "Франчайзинг-2013"
 

З 26 лютого по 1 березня столичний виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" зібрав підприємців, зацікавлених у розвитку франчайзингу в Україні. Відвідувачі події мали змогу підібрати для себе бізнес на будь-який смак та кишеню. Цінове різноманіття франчайзингових пропозицій варіювалося в межах від $ 650 до $2.000.000. Свої бізнес-концепції презентували франчайзери з Італії, Франції, Білорусі, Росії та України.

Директор компанії PROFIT system Міхал Вішнєвські взяв участь в урочистому відкритті виставки. "Минулого року Польща та Україна спільно організували Чемпіонат Європи з футболу. Організація цього чемпіонату мала великий успіх, незважаючи на те, що наші національні збірні не дійшли до фіналу, - зазначив він. - Проте я бачу тут багато спільного із франчайзингом. Адже для багатьох людей це було першою причиною відвідати Україну і Польщу. Зараз ми бачимо багато людей, які працюють або починають працювати по франчайзингу, і сподіваємось, що Україна й надалі буде розширювати свої можливості в цій сфері у всьому світі".

Казахстан

Один з лідерів українського ринку ломбардних послуг, Лобард "Благо", на початку 2013 року запропонував підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. Виставка "Франчайзинг-2013" стала для компанії періодом активних переговорів. Фото компанії "Євроіндекс".

Крім презентації франшиз виставка "Франчайзинг-2013" передбачала також тематичні тренінги та семінари. Консалтингова компанія PROFIT system (видавець журналу “Ідеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ” та порталу Franchising.ua) стала організатором семінарів на теми: "Огляд ринку франчайзингу, стан і тренди" та "Як знайти франчайзі? Досвід та практичні рекомендації щодо пошуку та залучення партнерів". Спікером семінарів виступила директор компанії PROFIT system в Україні Лілія Сідельник .

Компанія Tea House не лише знайомила відвідувачів зі своєю франчайзинговою пропозицією, але й реалізовувала чайну продукцію. Фото компанії "Євроіндекс".

Разом з тим, "Франчайзинг-2013" став не лише місцем експозиції франшиз, але й можливістю популяризації своєї продукції. Цією опцією скористалися такі компанії, як 7 Camicie (чоловічий та жіночий одяг), "Львівська майстерня шоколаду" (солодощі), "Еко-лавка" (екопродукція), "Форнетті" (гаряча випічка), Don Pedro (кавові напої) та інші.

Казахстан

Компанія "Промдекс Україна", перший в Україні франчайзер, що пропонує відкривати інтернет-магазини екологічно чистої продукції, отримала багато зацікавлених у співпраці співрозмовників. Фото "Євроіндекс".

Учасники виставки "Франчайзинг-2013" сподіваються від події нових домовленостей та хороших бізнес-партнерів. Результати події компанії зможуть оцінити вже за кілька наступних місяців.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?

популярне на форумі

Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016
Кюртош калач покоряет Украину и СНГ

Помогу открыть вам ваш бизнес от Кюртош Калач. Официальное представительтво Kurtosh Kalach...

10 коментар
остання 28.01.2016