Французька столиця чекає на бізнесменів

Середа
20.02.2013
Franchise Expo Paris збере інвесторів з 83 країн світу
 

В період з 24 по 27 березня в Парижі відбудеться найбільша європейська виставка франчайзингу Franchise Expo Paris. Участь у події візьме більше 460 компаній-франчайзерів з різних країн світу. Більш ніж 110 з них презентуватимуть нові та інноваційні концепції. Очікується, що захід відвідають зацікавлені у розвитку власного бізнесу підприємці з 83 країн світу. Гості матимуть змогу ознайомитися з франчайзинговими пропозиціями із 75 економічних секторів. В рамках виставки відбудеться Школа мастер-франчазингу, де потенційні франчайзі зможуть детальніше дізнатися про особливості та можливості співпраці на умовах мастер-франчайзингу.

Участь у Franchise Expo Paris візьме третина французьких франчайзерів, оскільки на сьогодні в країні їх працює близько 1500. Разом вони об'єднують понад 60 тис. точок на території країни. Багаторічна історія сприяла розвитку культури франчайзингу, що позначилося і на його законодавчому врегулюванні. Так, Франція - одна з небагатьох країн світу, де франчайзер зобов'язаний надати франчайзі вичерпну інформацію про свою попередню діяльність, інвестиційне минуле, теперішні доходи тощо.

Минулого року на Franchise Expo Paris зібралося більше 450 компаній, 52 з яких представляли іноземні концепції. Учасниками події були й представники з країн СНД. Серед них - російський франчайзер Sun Studio та українська консалтингова компанія PROFIT system, яка з року в рік бере участь у заході. Багато відвідувачів з України та Росії прийшли на виставку у якості гостей.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?