Вівторок
22.01.2013
Компанія запускає новий формат магазинів свіжої продукції, які працюватимуть за системою "сlick&collect"
 

Французький гігант роздрібної торгівлі, компанія Auchan, оголосила про свій намір взятися за розвиток мережі магазинів свіжої продукції у новому форматі. В торговельних точках, які відкриються під вивіскою Multifrais, будуть реалізовуватися традиційні свіжі продукти: м'ясо, риба, овочі та фрукти. Магазини працюватимуть в поширеному у Франції форматі Drive-in, який функціонує за схемою "сlick&collect" ("клікай та забирай"). Тобто, покупець спершу замовляє товар в інтернеті, а вже потім приїжджає на точку продажу, щоб забрати його.

"Це абсолютно нова концепція, яка немає нічого спільного з вже існуючими у рамках групи або серед конкурентів магазинами", - стверджує Вінсент Міньйо, директор з внутрішніх операцій Auchan. Відкриття першого магазину Multifrais відбудеться вже в березні цього року у паризькому регіоні.

Проте деякі експерти ринку роздрібної торгівлі вказують на суперечливий характер поєднання формату Drive-in з новою пропозицією продукції. Адже, щоб зробити свій вибір, покупцям все одно доведеться покидати свої автомобілі.

Формат Drive-in - родом із Франції, батьківщини Auchan. Там на сьогодні функціонує більше 1 тисячі таких точок, і їхня кількість зростає з кожним днем. Рітейлери Англії, Іспанії, Німеччини та Бельгії також використовують цей формат. А завдяки зусиллям компанії Tesco "сlick&collect" може з'явиться і в Центрально-Східній Європі.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?