Ti Amo пропонує тісніше партнерство

Вівторок
11.12.2012
Франчайзинг розширює можливості співпраці з виробником відомих взуттєвих брендів
 

Компанія Sico Fusion працює на взуттєвому ринку України вже близько 15 років. Спочатку розробник і виробник взуття орієнтувався на оптову співпрацю, але в серпні 2012 року до списку власних партнерів додалися і франчайзі. Зараз перший франчайзинговий магазин функціонує у Кривому Розі. Відкриття другого відбудеться в лютому наступного року в місті Умань.

"Першопочатково ми є компанією-оптовиком. У нас є партнери по всій Україні. Але для більш продуктивної співпраці з тими, хто хоче відкрити власний магазин, ми розробили франчайзингову пропозицію, - розповідає комерційний директор компанії Sico Fusion Наталя Зайцева. - Франчайзі зможуть розпочати власний бізнес під торговою маркою Ti Amo та продавати взуття, яке розробляється та виготовляється в інших країнах. В якості допомоги нашим партнерам ми надаємо розроблений дизайн магазину та стандарти роботи, а також - спільно формуємо колекцію".

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ Ti Amo, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 300 тис. грн. Співпраця з франчайзером не передбачає оплати роялті, а прогнозований термін окупності становить 12 місяців. Згідно з підрахунками компанії чистий прибуток франчайзі складатиме в середньому 50 тис. грн в місяць.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?