Четвер
29.11.2012
Завдяки співпраці з Wissol Груп мережа шинних центрів охопить ринок цієї країни
 

Компанія Nokian Tyres PLC підписала угоду про співпрацю з багатопрофільною корпорацією Wissol Груп про розширення роздрібної мережі Vianor в Грузії. Завдяки цій угоді, 15 торгових точок AutoExpress, які належать Wissol Груп, будуть забрендовані під Vianor. Надалі мережа також буде розвиватися і розширюватися під брендом Vianor.

Wissol Груп з 2010 року розвиває власну мережу шинних центрів під ТМ AutoExpress. Мета роботи з Vianor полягає в активному розширенні та розвитку мережі. Існуючи під брендом Vianor, торгові точки сфокусуються як на продажі шин Nokian преміум-сегменту, так і на наданні автопослуг.

"Wissol Груп є однією з найбільших і найбільш успішних компаній на ринку Грузії. Мінливий клімат, починаючи з гір і аж до узбережжя Чорного моря, створює складні умови, а Nokian Tyres і Vianor є експертами в цій області. Грузія є цікавим, швидко зростаючим ринком. Об'єднуючи мережу Wissol Груп, яка охоплює всю Грузію і їх місцеві ресурси, з сильною концепцією Vianor, ми отримуємо дуже хороші можливості для розвитку і розширення мережі в Грузії", - говорить Оллі Нуутіла, бізнес-менеджер з Nokian Tyres.

Vianor є швидкозростаючою міжнародною мережею магазинів, сфокусованих на автомобільних і шинних послугах. Вона включає в себе 1000 торгових точок в 24 країнах світу. Крім шин Nokian, мережа також продає шини інших провідних брендів та різні автомобільні товари, наприклад, диски, акумулятори та амортизатори. Список послуг Vianor також включає в себе послуги заміни шин та шиномонтажу, а також універсальні пропозиції по автосервісу.

На вітчизняному ринку компанія Nokian Tyres Україна працює з 2007 року. Протягом всього часу існування українського представництва мережа Vianor зросла до понад 120 шинних центрів на території України. Всі центри працюють на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти