Понеділок
05.11.2012
Компанія активно працює над російським ринком, проводить реєстрацію торговельної марки
 

Ось уже майже два роки Express White працює у вітчизняній індустрії краси, надаючи послуги з професійного відбілювання зубів. На сьогодні мережа Express White охоплює 15 франчайзингових та 2 власні точки на території Києва, Львова, Білої Церкви, Одеси, Харкова, Севастополя, Вінниці, Фастова, Броварів та Ірпіні. Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у кількох форматах: послуга в салонах краси, спа-центрах, спортзалах, соляріях, стоматологічних кабінетах, а також - окремі острівці з відбілювання в торговельних центрах.

"Не можна сказати, що якийсь конкретний формат співпраці переважає. Можна лише підмітити, що у всіх можливих форматах ми вже маємо партнерів, - стверджує менеджер проекту Express White Вероніка Горобченко. - Ми активно розширюємо мережу. А тому в подальших наших планах - охопити весь український ринок. Крім того, активно працюємо над російським ринком, проводимо реєстрацію торговельної марки в Росії".

Методика, пропонована Express White, дає змогу за 30 хвилин зробити зуби білішими на 4-16 тонів. Для цього використовується спеціальна світодіодна лампа, котра випромінює світлову хвилю довжиною 465 нанометрів, а також - спеціальний відбілюючий гель.

Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу під ТМ Express White, різниться в залежності від обраного формату. Так, найбільш бюджетним варіантом є салон краси, оскільки він не потребує окремої плати за оренду приміщення, купівлі спеціального крісла тощо. Все, що вимагається від партнера - це світодіодна лампа та певна кількість наборів для відбілювання. Вартість світодіодної лампи становить $ 2,5 тис., перша закупка наборів потребує в середньому $ 900.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?