Куда Угодно ділиться досвідом

Четвер
18.10.2012
У Києві вперше пройшла конференція мережі туристичних офісів
 

Конференція від компанії "Куда Угодно" була поділена на тематичні секції, в рамках яких виступили керівники туроператора, а також представники провідних туроператорів: Tez Tour, News Travel, Pegas Touristik. Крім того, особливу увагу організатори приділили "нетворкінгу" і допомозі франчайзинговим офісам в питаннях організації та ведення туристичного бізнесу більш ніж в 10 регіонах України.

"У такому з'їзді ми постаралися максимально надати учасникам тільки практичну інформацію, яку прямо зараз можна застосовувати у бізнесі. Я пишаюся своєю командою, адже нам вдалося створити по-справжньому унікальний івент, який став найважливішою подією для нашої мережі перед майбутнім зимовим сезоном, - ділиться ідеолог туристичної мережі "Куда Угодно" Юрій Бірюков. - Дана подія - найважливіший захід на шляху побудови команди, згуртованої духом єдності і здатної задовольнити будь-які потреби клієнтів. Вважаю, що хороший продавець вражень повинен обов'язково знаходити час для підвищення своєї кваліфікації".

Мережа туроператора "Куда Угодно" охоплює 12 офісів, 10 з яких відкриті партнерами. Для того, щоб стати франчайзі, не потрібно платити паушального внеску. Як стверджує франчайзер, запропоновані партнеру комісійні вигідно відрізняються від інших на ринку. Крім цього компанія розробила спеціальну маркетингову програму розвитку мережі, яка сприяє успіху франчайзингового офісу, а не збагаченню власника франшизи. Ця програма передбачає, що туроператор "Куда Угодно" вкладає власні інвестиції в рекламну та маркетингову активність франчайзі офісу.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти