Екочудо – франчайзинговий рятівник ґрунту

Вівторок
16.10.2012
Компанія, що володіє технологією виробництва біогумусу, шукає франчайзі в Україні
 

Основний напрям діяльності ТОВ “Екочудо Україна” – виробництво органічних добрив за допомогою черв’яка “Старатель”, розповсюдження цих же добрив, а також вирощування та продаж черв’яків “Старатель”. Франчайзингова концепція під торговою маркою “Екочудо” являє собою передачу технології виробництва біогумусу. На сьогоднішній день компанія особисто займається виробництвом органічних добрив. Представники торгової марки планують розвивати франчайзинг на території всієї України.

“Зараз в нашій країні досить інтенсивно розвивається сільське господарство. З його розвитком все частіше використовуються хімічні добрива, які згодом знесилюють землі, - розповідає помічник керівника компанії “Екочудо Україна” Юлія Мухоїд. – Біогумус “Екочудо” навпаки надає можливість відроджувати плодючість самих ґрунтів. Потім покращується якість культур та прискорюється їхній ріст”.

Для того, щоб мати можливість користуватись технологією виробництва органічних добрив “Екочудо”, необхідно сплатити початковий внесок в сумі 30 тис. грн. Розмір та термін оплати роялті визначається за домовленістю з франчайзером. Компанія надає всі необхідні документи та сертифікати, консультує на етапі організації виробництва та експлуатації, а також допомагає в навчанні персоналу. В свою чергу франчайзер готовий розпочати співпрацю лише з партнером, який обізнаний в сфері сільського господарства та має уявлення чим займатиметься.