Азур більше без франчайзингу

Субота
06.10.2012
Відтепер компанія буде співпрацювати з партнерами тільки на дилерських умовах
 

Перший арт-бутік “АЗУР” відкрився в Києві ще в 2003 році. Вже на сьогодні мережа магазинів нараховує 7 арт-точок в столиці, Одесі, Дніпропетровську та Кишиневі. У 2009 році активно відкривались франчайзингові арт-бутіки “АЗУР”. Та на сьогодні ситуація змінилась – компанія відмовилась розвивати мережу по франчайзингу. “Ми припинили пошуки франчайзі. Тепер співпрацюємо с партнерами тільки на дилерських умовах”, - розповідає директор арт-бутіка “АЗУР” Анна Яременко.

У мережі магазинів “АЗУР” представлені професійні матеріали для художніх робіт та дизайну, творчості і хобі. При арт-бутіках відкриваються арт-студії, в яких проходять майстер-класи роботи з цими матеріалами. Також в арт-студіях є арт-школа, в якій можна освоїти основи образотворчого мистецтва і різну техніку малювання.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?