Новые окна націлені на Схід та Крим

П'ятниця
28.09.2012
Представники торгової марки невдовзі відкриють "другу чергу" франчайзингових салонів в Луганській, Запорізькій, Дніпровській областях та в АР Крим
 

Компанія "Новые Окна" займається виробництвом металопластикових вікон та вхідних систем будь-яких рівнів складності. Свою діяльність вона розпочала ще в 2005 році, а вже в 2006 завод почав співпрацювати з німецькою компанією VEKA, використовуючи в роботі профільні системи VEKA. На сьогоднішній день відкрито більше 50 фірмових салонів під торговою маркою "Новые Окна" в Донецьку, Луганську, Краматорську, Запоріжжі, Кривому Розі, Севастополі, Ялті та багатьох інших містах, які успішно реалізують продукцію заводу "Новые Окна" під його брендом.

"Вперше ми зіткнулися з темою розвитку франчайзингу бренду "Новые Окна" в 2010 році. У той час кілька наших постійних партнерів просили дати дозвіл на співпрацю з торговою маркою, а також брати участь у партнерських програмах і рекламних акціях заводу, - ділиться спеціаліст з розвитку компанії "Новые Окна" Тетяна Андрусяк. - До середини 2012 року ідея франчайзингу зміцніла і отримала продовження в нових відкриттях салонів в містах південно-східного регіону. На даний момент практично на всій території східної України відкриті франчайзингові салони. На цьому ми не зупиняємося. В найближчому майбутньому плануємо відкрити партнерські салони в Дніпропетровській та Харківській областях".

Інвестиції, які знадобляться для відкриття салону (витрати на виготовлення вивіски, виготовлення і установка виставкових зразків, брендування приміщення), складуть близько 40 тис. грн. Всі інші витрати на себе бере компанія "Новые Окна". Площа приміщення під салон повинна бути не менша 20 м2 і мати окремий вихід на вулицю. Є особливі умови розміщення такого магазину: місце в центральній частині міста або в районі з гарною відвідуваністю. Франчайзер надасть партнеру інформаційну і рекламну підтримку, а також навчання та атестацію персоналу в навчальному центрі компанії.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти